mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in file: /home/users/hkpepik/hkspolco.hys.cz/web/library/database.php at line 25
Evangelista | Online spolčo - Hodně křesťanské spolčo
 
 
 
 

Evangelista

 

Když D.L.Moody vedl evangelizační shromáždění, často čelil provokatérům, kteří s ním ostře nesouhlasili. Když kazatel vcházel na pódiu při závěrečném shromáždění jedné kampaně, podal mu uvaděč lístek. Byl od ateisty, který působil panu Moodymu dost velké potíže. Evangelista měl za to, že to je oznámení, takže ztišil velký dav posluchačů a chystal se lístek přečíst.

Otevřel složený útržek papíru a nalezl jediné slovo, napsané velkými písmeny: “Blázen!” Barevný kazatel nezaváhal. “Právě mi předali krátké sdělení, které se skládá z jediného slova: “Blázen!” To je velice neobvyklé. Často slýchávám o lidech, kteří píšou dpisy a zapomenou se podepsat, ale tohle je poprvé, kdy slyším o někom, kdo se podepsal a zapomněl napsat dopis!” A využil unikátní situace k tomu, aby změnil text svého kázání na Žalm 14:1 “Blázen si v srdci říká: “Bůh tu není!”
Vyhledávání na stránkách
 
 
 
 
„Žádný člověk není tak bohatý, aby mohl koupit svoji minulost.“ Oscar Wilde